Moon Body Set - Mist för kropp och hår + deodorant

*Gäller vid köp över 559 kr på sephora.se och i Sephora appen. Gäller så långt lagret räcker. Gäller inte Norge, Finland eller Click & Collect.
*Gäller vid köp över 350 kr på sephora.se och i Sephora appen. Gäller så långt lagret räcker. Gäller inte Norge, Finland eller Click & Collect.
*Gäller t.o.m. 31.07.25 på sephora.se och i Sephora-appen från ett inköpsvärde på 1150 kr. Endast så länge lagret räcker. Gäller inte Norge, Finland eller Click & Collect.
*Gäller vid köp över 900 kr på sephora.se och i Sephora appen. Gäller t.o.m. 31.07.2025 eller så långt lagret räcker. Gäller inte Norge, Finland eller Click & Collect.
-
Beskrivning
Detta kit innehåller:
Moon - Doftande mist för kropp och hår (100 ml)
Moon - Deodorant (55 g)
Detta kit består av en Moon - doftande kroppsmist + deodorant och är det perfekta valet för att stråla som en galax under julhelgen.För att upptäcka våra Clean at Sephora och Planet aware at Sephora-policyer, klicka på här
Produktkod: 735935
EU-ansvarig kontakt :
Tillverkarkontakt :
- Användning
- Ingredienser
- Säkerhetsanvisningar
På Merci Handy tycker vi att livet är rikt, vackert och överraskande, men att våra dagliga liv ofta är för allvarliga (vilket ibland hindrar oss från att se alla färger.) Vårt uppdrag? (läs i en mycket allvarlig ton ) Tänk dig ett färgstarkt parallellt universum som ska integreras i ditt dagliga liv för att ge dig en färgkick vart du än går och gör det alldagliga extraordinärt.


merci handy
Moon Body Set - Mist för kropp och hår + deodorant