Biosource Softening Foaming Cleanser
*Erbjudandet gäller från den 30.03.2026 till och med den 06.04.2026 på produkter från sidan ”Påsk” på sephora.se samt i Sephora Sverige-appen med koden PÅSK. Erbjudandet gäller endast för medlemmar. Upp till 20% rabatt ges på utvalda produkter. Erbjudandet kan inte kombineras med andra rabatter eller kampanjer.
*Erbjudandet gäller den 01.04.2026 i Sephora Sverige-appen med koden APPMAZING. Vid köp över 850 SEK läggs två gåvor till efter att koden har angetts i varukorgen. Gäller så länge lagret räcker. Erbjudandet gäller inte i Norge eller Finland.
-
Beskrivning
Läs merBiosource Cleanser Softening Mousse är en rengöringskräm för torr hud, som skummar i kontakt vatten för att rengöra huden och ta bort smink.
Lämnar huden ren, mjuk och behaglig.Produktkod: 191284
EU-ansvarig kontakt :
Tillverkarkontakt :
- Användning
- Mer information
- Ingredienser
biotherm
Biosource Softening Foaming Cleanser