Milky Swirl - Instant Pro Press-On Manicure
*Erbjudandet gäller från den 30.03.2026 till och med den 06.04.2026 på produkter från sidan ”Påsk” på sephora.se samt i Sephora Sverige-appen med koden PÅSK. Erbjudandet gäller endast för medlemmar. Upp till 20% rabatt ges på utvalda produkter. Erbjudandet kan inte kombineras med andra rabatter eller kampanjer.
*Gäller vid köp över 800 kr på sephora.se och i Sephora appen. Gäller så långt lagret räcker. Gäller inte Norge, Finland eller Click & Collect.
-
Beskrivning
Läs merUppnå perfekta salongsliknande naglar på några minuter med DUFFBEAUTYs nya Instant Pro Press-on Manicure. Milky Swirl är inspirerad av vårens stora nagelkonsttrend i de klassiska franska manikyrnyanserna, medellängd i mandelform.Boxen innehåller:• 30 spikar i 15 olika storlekar• DUFFs långvariga men skonsamma nagellim• Nagelbuffert och fil• Rosensticka för att trycka på nagelbanden• Alcopad för att rengöra regeln innan applicering
Produktkod: 612711
EU-ansvarig kontakt :
Tillverkarkontakt :
- Användning
- Ingredienser
duffbeauty
Milky Swirl - Instant Pro Press-On Manicure
Jag älskar den
Jag är sååååå nöjd över denna fantastiska produkt
Rekommenderar den här produkten: Ja