Mélange à Trois - Uppljusande stickblush
*Erbjudandet gäller endast från 26.02.26 till 27.02.26 för medlemmar med koden POINTSAPP i Sephora Sveriges app och gäller så länge lagret räcker. Poängen adderas till ditt Sephora konto efter att beställningen har skickats. Gäller ej Click & Collect. Erbjudandet om en present gäller inte för Norge och Finland.
*Gäller vid köp över 519 kr på sephora.se och i Sephora appen. Gäller så långt lagret räcker. Gäller inte Norge, Finland eller Click & Collect.
-
Beskrivning
Läs mer
En marmorerad blandning av blush och lysande highlighter-pärlor som smälter in i huden och ger en jämn färg som fångar ljuset.
Den krämiga konsistensen glider lätt och smälter sömlöst in i huden. Den är berikad med återfuktande antioxidanter och lämnar kinderna fräscha, strålande och lysande.
Produktkod: 800772
EU-ansvarig kontakt :
Tillverkarkontakt :
- Användning
- Ingredienser
Ett högpresterande, innovativt och lättillgängligt varumärke som skapats av Ariana Grande med hennes kreativa vision.
rem beauty
Mélange à Trois - Uppljusande stickblush